Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiązania snowboardowe

( ilość produktów: 40 )

Wiązanie snowboardowe

Wiązania snowboardowe tak jak deski mają swój flex/sztywność i powinno dobierać się je tak by te wartości były zgodne.

W dużym uproszczeniu można przyjąć taką regułę, miękkie wiązania dobieramy do desek dla osób początkujących oraz preferujących freestyle i jazdę w snowparku. A sztywniejsze modele wiązań snowboardowych wybierają riderzy którzy potrzebują precyzyjnej kontroli nad swoją deską snowboardową, tak by każdy impuls był przenoszony z wiązania na deskę natychmiast.

Kolejnym bardzo ważnym aspektem podczas doboru wiązań snowboardowych jest ich dopasowanie nie tylko flexem, do butów snowboardowych ale również rozmiarem i dopasowaniem, tak by buty "siedziały" w wiązaniach i jednocześnie nie powodowały uszkodzeń buta lub co gorsze, nie było zbyt dużo luzu. Ponieważ będzie to wpływać negatywnie na komfort naszej jazdy.

Nie zapomnij również o tym by wiązania snowboardowe miały możliwość beznarzędziowej regulacji oraz miały jak najmniej elementów które mogą się odkręcić. Istotną sprawą są też strapy, czyli paski które "trzymają" buta w wiązaniu. Muszą być komfortowe i nie powodować ucisku stopy tak by dzień na desce był przyjemnością a nie cierpieniem.

W naszym sklepie znajdziesz wiązania snowboardowe Amplid SnowboardsFix Bindings, Vimana.

Jeśli wciąż nie wiesz na które wiązania się zdecydować, chętnie doradzimy.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 524 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-02
Błyskawica zgodnie z zam.
2024-01-24
Very nice and pleasant customer service. Also, would be great to have orders bind to email, so in case order is placed as guest user, it is visible in "MyOrders" after login with same email.
pixel