Darmowa dostawa od 70,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

United Shapes

( ilość produktów: 7 )

United Shapes wierzymy w to że snowboarding zmienia nas na lepsze, jednoczy i nierozerwalnie łączy i zbliża z naturą.

Założona w Stanach Zjednoczonych w 2014 roku firma produkująca deski snowboardowe. Pomysł zrodził się w głowach Gray Thompson, Steven Kimura i Peter Sieper. Myślą przewodnią założycieli jest to by wzbogacać doświadczenia i kulturę snowboardową.

Inspiracją do stworzenia marki United Shapes była „złota era” snowboardingu - freeride z lat 90-tych. I przekonanie że każdy z nas czerpie korzyści z bycia aktywnym, kreatywnym, podczas odkrywania nowych doświadczeń, płynących z jazdy na desce snowboardowej.

W United Shapes celebrujemy doświadczenia i doznania płynące z uprawiania snowboardu: grawitację, pęd, zakręt, warunki, społeczność. Dlatego też każda z desek snowboardowych w kolekcji  jest zaprojektowana z niezwykłą uwagą i starannością. Tworząc deski snowboardowe United Shapes, głównym faktorem przede wszystkim jest ich funkcjonalność, która ma na celu zwiększanie doznań płynących z jazdy u każdego ridera.

Bądź częścią społeczności i przyłącz do nas UNITED SHAPES.

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 529 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-24
Very nice and pleasant customer service. Also, would be great to have orders bind to email, so in case order is placed as guest user, it is visible in "MyOrders" after login with same email.
2024-01-15
Wszystko git - sposób oraz szybkość realizacji, zamówiony towar. Polecam, na pewno jeszcze skorzystam.
pixel